Doprava zdarma při objednávce od 1000 Kč.

mySoap na trzích 2019

Hned dvě soboty po sobě jsem zavítala na trhy. První, TRHY CO SE HLEDAJÍ, se konal v Ostravě na Černé louce před Cooltourem a atmosféra byla báječná. Chtěla bych poděkovat organizátorce Michaele za skvělou akci. Velká poklona, jak to vše zvládá s přehledem sama. Byla jsem na ní poprvé a byla jsem  nadšená! A vy jste byli úžasní a opět nezklamali a nakoupili jste si u mě spousty věcí. Děkuji Vám.

Organizátorka Michaela Halfarová o Trzích co se hledají - Trhy vznikly po dlouhé době plánování na základě obecné nespokojenosti s dostupností lokální produkce našeho kraje. Proto jsem se rozhodla, že založím trhy s opravdovými farmáři, přesně těmi, kteří svou práci dělají poctivě a srdcem. Překupníci na trzích místo nemají, proto neuvidíte žádně pochybné stánky s výrobky z Polska či Makra. Zakládáme si na kvalitě, lokálnosti a čerstvosti. Toto je motto trhů a  tím se také řídíme. Obecně bych velmi ráda představila spojení dvou konceptů velmi úspěšných trhů z Londýna - Borough Market (kvalitní street food a farmářská produkce) a Camdem Town (autorský design, rukodělné výrobky apod.). Účastníky/prodejce na našich trzích si velmi pečlivě vybíráme a oslovujeme pouze ty, kteří jsou svou produkcí výjimeční (ať už nápadem, udržitelností či dodržováním tradičních receptur a vysoké kvality).

insta4                                      insta5

                                                                                                                                       Šicí přípravy... andělíčky i pytlíčky šiji ručně.

 IMG-20190803-WA0008                     IMG-20190803-WA0003

 A už chystáme stánek pro Vás:) Moc děkuji mé kamarádce - věrné pomocnici, která mi ve svém volném čase pomáhá s prodejem. Děkuji moc:).

 

Druhou akcí, byly FARMÁŘSKÉ TRHY v Ostravě u Futura. Zpočátku jsem byla trochu rozpačitější, zda jsme tam mezi zeleninou, masem a kořením správně, ale našli jste si mě tam a bylo to prima. Takže se na další farmářské trhy chystáme zase. Termíny jsou uvedeny na mých stránkách. Organizátoři byli velmi milí a děkujeme za skvělou organizaci. Také děkuji všem, kteří se u mého stánku zastavili, popovídali a nakoupili si. Bylo to příjemné. Těším se na další setkání s Vámi. 

DSC_0239                       DSC_0243             

Přípravy v plné proudu. Je potřeba nachystat pořádné zásoby:)

DSC_0228                                        DSC_0241                   

Nachystáno, můžeme vyrazit!

IMG-20190810-WA0018                         IMG-20190810-WA0004     

Hotovo, teď už čekáme jen na vás...