Doprava zdarma při objednávce od 1000 Kč.

Registrace zákazníka a sleva

banner10

 

Milí zákazníci,

protože si velmi vážím Vaši přízně, nabízím při dosažení nákupu v částce 5000 Kč trvalou slevu 5%. Abyste mohli slevu uplatnit, je vždy nutné se přihlásit - znamená to tedy, že je potřeba se v mém obchodě zaregistrovat, jinak se Vám sleva nezobrazí.

Pokud v mém eshopu poprvé nakupujete a zaregistrujete se, získáváte trvalou slevu 3% na další nákupy. Opět je nutné, se vždy při nákupu přihlásit. Jakmile dosáhnete částky 5000 Kč, automaticky se sleva zvyšuje na 5%.

Nemusíte se obávat, že díky registraci Vás budu atakovat informačními emaily. Je to pro mě spíše přehledný způsob o mých zákaznících a možnosti s Vámi rychle komunikovat v případě jakýchkoliv obtíží, domlouvat se na Vašich konkrétních přáních apod. Emaily rozesílám pouze v případě různých slevových akcí, o kterých budete vědět jako první:) Pokud na mém webu bude probíhat slevová akce, bude platit vždy nejvyšší aktuální sleva.

Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte mě kontaktovat na email info@mysoap.cz.

Přeji příjemné nakupování...

Andrea

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení