Doprava zdarma při objednávce od 1000 Kč.

Jak to bylo...

Mýdla vyrábím už jedenáctým rokem, ale oficiálně mýdlařím od roku 2018. Začalo to vánočním dárkem pro přátelé, kdy jsem hledala, jak využít mé bylinky ze zahrádky (a bylinkové čaje už všichni dostali:)), a objevila jsem mýdlo. 

Reakce přátel byla kladná a tak jsem začala studovat bylinky, na co jsou a jak působí na pokožku, vlasy apod. Docela mě to chytlo a začala jsem vymýšlet různé recepty a zkoušet mýdla na tělo i vlasy. Postupně se rozrůstali mí odběratelé a já se rozhodla (za podpory mých přátel), že bych mohla svá mýdla prodávat (v roce 2018).

Je pravda, že od rozhodnutí po atestaci uběhla docela dlouhá doba (za trpělivost mých přátel velmi děkuji:)). Většinu času totiž věnuji svým třem dětem a jejich domácímu vzdělávání, taky zahrádce ... Ale tvořit mýdla, vymýšlet recepty, navštěvovat kurzy aromaterapie, seznamovat se s bylinkami a vše kolem toho mě baví, uspokojuje a přináší radost.

Tak doufám, že ji budou přinášet i vám:)

  

Jedno z mých prvních mýdel  "Jarní zahrádka"               Zpočátku jsem mýdla balila do látkových  pytlíčků                                                                                                                                                                                       a popisek byl psaný ručně:)                     

jarní zahrádka2                              pivo3

Ale vše se časem vyvíjí ... a má mýdla můžete nyní zakoupit v několika balicích (či bez obalu:)) variantách a označených tištěnou etikou, kterou si navrhuji a tisknu sama. 

profil2    DSC_0141                 

Látkové pytlíčky jsou šité ručně, většinou se jedná o české látky. Nejčastěji jde o zbytky látek, které mi zůstávají po šití.

pytlík1            plstzvir           

Plstěné pytlíky a zvířátka jsou vyrobené technikou mokrého plstění. Přírodní vlna pochází z českých oveček a při mytí uvolňuje lanolin, takže vaše pokožka bude krásně vláčná a hebká:)   

DSC_1125

 

 

 

 

 

 

 Přeji spokojený výběr! A.