Doprava zdarma při objednávce od 1000 Kč.

Obchůdky, kde mySoap najdete

bez obalu_small                     květovárna_small                      plzeňská skříň_small

 

                                                                                                             

V těchto prodejnách můžete zakoupit některé z mých produktů. Pokud víte o nějakém obchůdku, ve kterém byste chtěli má mýdla zakoupit, neváhejte mi napsat do komentáře nebo na email. 

 

Beskydy Bez Obalu - úžasný obchůdek ve Frýdlantě nad Ostravicí. Mají zde široký sortiment, vše přehledně roztříděno a hlavně velmi milou obsluhu. Najdete zde z kosmetiky tuhé parfémky, pleťovou vodu, meruňkové máslo s měsíčkem a lecitinem a balzám na suché ruce a nohy. Z mýdel to jsou arganový šampón, tuhé mýdlo s meruňkovým olejem, avokádové mýdlo a šampón, mrkvové mýdlo a šampón, levandulové mýdlo, olivovo-kokosové mýdlo, mýdlo na ruce a čokoládové mýdlo. Mýdla se zde prodávají bez obalu s vyraženou šarží do mýdla (která je zároveň datem minimální trvanlivosti) a obaly od kosmetiky jsou vratné.

                                                     

         IMG_20190812_162859_small    IMG_20190812_162841_small

 

Bez obalu Ostrava - jsem ráda, že jsem navázala spolupráci s tímto obchůdkem a pokud preferujete mýdla bez obalu a kosmetiku s vratnými obaly, tak se tam určitě zastavte. Skvělý obchůdek, kde si kromě mé kosmetiky:) určitě vyberete i potraviny od farmářů a to vše do svých obalů:)

   bezobalu             bezobalu2

 

Květovárna - další z nádherných obchůdků plného bylinek, čajů, přírodní kosmetiky a zdravých (a zdravějších) potravin. Jsou také sami výrobci. Už jsem ochutnala skvělé marmelády, kečup a chystám se na další jejich dobroty:) Prodejna je opravdu krásná. Vše je zde přehledně roztříděno, široký sortiment a velmi příjemná obsluha. Najdete zde avokádové mýdlo a šampón, dětské mýdlo, rakytníkové, heřmánek a med, meduňkové a kopřivový šampón. Z kosmetiky balzám na rty, balzám na suché ruce a nohy, tuhé parfémky a pleťovou vodu. Pokud byste zde rádi zakoupili i jiné druhy, dejte vědět. Pan prodejce je velmi ochotný a rád Vám nabídne mýdla, o která máte zájem.

 

 

Plzeňská skříň - v tomto obchůdku u paní Lenky najdete některá má mýdla, tuhé parfémy a balzám na suché ruce.

  

Santosha yoga studio - DOČASNĚ POZASTAVENO (obnovení zřejmě na podzim). Výborné jógové studio, kde se na Vás těší tým kvalifikovaných lektorů, kteří se snaží s úctou a pokorou předat své, léty nabité zkušenosti. Odpočinete si nejen aktivně fyzicky, ale také zrelaxujete a uvolníte svou mysl:) Najdete zde veškerý můj sortiment. Moc děkuji paní Renátě a celému týmu santoshi, že mi vyšli vstříc. Všichni jsou zde velmi milí, atmosféra příjemná. Tak se přijďte podívat a zacvičit a zrelaxovat:)

69514225_2450312481702928_5605635952887201792_n

 

Květinářství U fialek - paní Jana mě oslovila s nabídkou, že by chtěla prodávat ve svém obchůdku něco nového a zároveň podpořit lokálního výrobce a tak se naše cesty spojily:) Tímto jí velmi děkuji. V květinářství kromě květin můžete zakoupit některá má mýdla a kosmetiku (šlehaná másla, pomádu na rty, pleťovou vodu...). Pokud jste tedy z okolí Studénky, neváhejte prodejnu navštívit. Paní Jana je velmi milá a mýdla Vám i krásně zabalí, pokud budete chtít!