Doprava zdarma při objednávce od 1000 Kč.

Obchůdky, kde mySoap najdete

bez obalu_small květovárna_smallbezobalu1tábor_small

                                                                                                          

V těchto prodejnách můžete zakoupit některé z mých produktů. Pokud víte o nějakém obchůdku, ve kterém byste chtěli má mýdla zakoupit, neváhejte mi napsat do komentáře nebo na email. 

 

Beskydy Bez Obalu - úžasný obchůdek ve Frýdlantě nad Ostravicí. Mají zde široký sortiment, vše přehledně roztříděno a hlavně velmi milou obsluhu. Najdete zde z kosmetiky tuhé parfémky, pleťovou vodu, meruňkové máslo s měsíčkem a lecitinem a balzám na suché ruce a nohy. Z mýdel to jsou arganový šampón, tuhé mýdlo s meruňkovým olejem, avokádové mýdlo a šampón, mrkvové mýdlo a šampón, levandulové mýdlo, olivovo-kokosové mýdlo, mýdlo na ruce a čokoládové mýdlo. Mýdla se zde prodávají bez obalu s vyraženou šarží do mýdla (která je zároveň datem minimální trvanlivosti) a obaly od kosmetiky jsou vratné.

                                                     

         IMG_20190812_162859_small    IMG_20190812_162841_small

 

Bez obalu Ostrava - jsem ráda, že jsem navázala spolupráci s tímto obchůdkem a pokud preferujete mýdla bez obalu a kosmetiku s vratnými obaly, tak se tam určitě zastavte. Skvělý obchůdek, kde si kromě mé kosmetiky:) určitě vyberete i potraviny od farmářů a to vše do svých obalů:)

   bezobalu             bezobalu2

 Foto Bez obalu Ostrava

 

Květovárna - další z nádherných obchůdků plného bylinek, čajů, přírodní kosmetiky a zdravých (a zdravějších) potravin. Jsou také sami výrobci. Už jsem ochutnala skvělé marmelády, kečup a chystám se na další jejich dobroty:) Prodejna je opravdu krásná. Vše je zde přehledně roztříděno, široký sortiment a velmi příjemná obsluha. Najdete zde avokádové mýdlo a šampón, dětské mýdlo, rakytníkové, heřmánek a med, meduňkové a kopřivový šampón. Z kosmetiky balzám na rty, balzám na suché ruce a nohy, tuhé parfémky a pleťovou vodu. Pokud byste zde rádi zakoupili i jiné druhy, dejte vědět. Pan prodejce je velmi ochotný a rád Vám nabídne mýdla, o která máte zájem.

 Foto Květovárna

  

Place store Tábor - kamenný obchod se zbožím nejen českých tvůrců. Autorská móda • šperky • umění • kosmetika • dekorace • doplňky • kabelky • boty. Pokud jste z Tábora, určitě se zastavte na ulici Pražská 222 omrknout má mýdla a kosmetiku a nejen to... Nebudete litovat:)

tábor1tábor2