Doprava zdarma při objednávce od 1000 Kč.

Obchůdky, kde mySoap najdete

bez obalu_small       havířov_small              květovárna_small                      Image_small

     Frýdlant nad Ostravicí                                    Havířov                                            Ostrava centrum                          Turistické informační centrum Lipník nad Bečvou

 

                                                                                                             santosha_small

 

 

 

V těchto prodejnách můžete zakoupit některé z mých produktů. Pokud víte o nějakém obchůdku, ve kterém byste chtěli má mýdla zakoupit, neváhejte mi napsat do komentáře nebo na email. Věřím, že prodejen, kde má mýdla budete moci koupit, bude postupně přibývat:).

 

Beskydy Bez Obalu - úžasný obchůdek ve Frýdlantě nad Ostravicí. Mají zde široký sortiment, vše přehledně roztříděno a hlavně velmi milou obsluhu. Najdete zde z kosmetiky tuhé parfémky, pleťovou vodu, meruňkové máslo s měsíčkem a lecitinem a balzám na suché ruce a nohy. Z mýdel to jsou arganový šampón, tuhé mýdlo s meruňkovým olejem, avokádové mýdlo a šampón, mrkvové mýdlo a šampón, levandulové mýdlo, olivovo-kokosové mýdlo, mýdlo na ruce a čokoládové mýdlo. Mýdla se zde prodávají bez obalu s vyraženou šarží do mýdla (která je zároveň datem minimální trvanlivosti) a obaly od kosmetiky jsou vratné.

                                                     

         IMG_20190812_162859_small    IMG_20190812_162841_small

 

Krámek U moudré kozy - tuto prodejnu najdete v Havířově. Prodávají a podporují zde čerstvé regionální potraviny, které nakupují přímo od regionálních farmářů a domácích výrobců. Najdete zde rozmanitý sortiment a z mých mýdel to jsou chilli, dětské, mrkvové, olivovo-kokosové, rakytníkové, skořicové, kávové, kopřivový šampón a meduňkové. Z kosmetiky balzám na rty, balzám na suché ruce a nohy, kávové máslo, olej na nehty, olejíček na nachlazení, meruňkové máslo a šlehané máslo na suchou pokožku.

moudrá koza

 

Turistické centrum v Lipníku nad Bečvou - tak to je tak trochu má srdcová záležitost, protože z tohoto městečka pocházím:) Pokud budete mít cestu třeba na hrad Helfštýn, tak Lipník je už opravdu kousíček. Náměstí je velmi malebné a infocentrum najdete přímo na něm. Z mých mýdel si zde můžete zakoupit levandulové, mýdlo s bahnem z Mrtvého moře, skořicové, kávové a čokoládové mýdlo.

Image (1)

 

Santosha yoga studio - výborné jógové studio, kde se na Vás těší tým kvalifikovaných lektorů, kteří se snaží s úctou a pokorou předat své, léty nabité zkušenosti. Odpočinete si nejen aktivně fyzicky, ale také zrelaxujete a uvolníte svou mysl:) Najdete zde veškerý můj sortiment. Moc děkuji paní Renátě a celému týmu santoshi, že mi vyšli vstříc. Všichni jsou zde velmi milí, atmosféra příjemná. Tak se přijďte podívat a zacvičit a zrelaxovat:)

69514225_2450312481702928_5605635952887201792_n

 

Květinářství U fialek - paní Jana mě oslovila s nabídkou, že by chtěla prodávat ve svém obchůdku něco nového a zároveň podpořit lokálního výrobce a tak se naše cesty spojily:) Tímto jí velmi děkuji. V květinářství kromě květin můžete zakoupit některá má mýdla a kosmetiku (šlehaná másla, pomádu na rty, pleťovou vodu...). Pokud jste tedy z okolí Studénky, neváhejte prodejnu navštívit. Paní Jana je velmi milá a mýdla Vám i krásně zabalí, pokud budete chtít!